FORUM JE MIGRIRAO NA ADRESU http://bandolerosi.com

FORUM JE MIGRIRAO NA ADRESU http://bandolerosi.com OČEKUJEMO VAS !!!

HomeHome  FAQ/УпутствоFAQ/Упутство  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  
BANDOLEROSI CREW
Bandolerosi On VimeoBandolerosi On Google+Bandolerosi On TwitterBandolerosi On FacebookBandolerosi On YouTubeBandolerosi On Skype
PRATITE NAS !!!

Share | 

Noćni vukovi

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Go down 
АуторПорука
Јасна
модератор
модератор

Female
Registration date : 17.02.2009
Број порука : 1441
Бодова : 2935

ПорукаНаслов: Noćni vukovi   Sat Mar 26, 2011 12:03 am

NIGHT WOLVES MG FAN CLUB 14:23
Врста:
Организације - Волонтерске организације
Опис:
VODI NAS PET GENETSKIH POTREBA:
- OPSTANAK
- LJUBAV I PRIPADNOST
- MOĆ
- SLOBODA
- ZABAVA

OUR OWN HISTORY,OUR OWN LEGEND,OUR OWN WAY....

Motokultura u zemljama bivseg Sovjetskog Saveza ima svoju licnu neobicnu istoriju,koja vuce svoje korene iz ranih osamdesetih godina proslog veka.
Bazirana na pozitivnim nacelima svetske MC culture,koja je uklopljena u Slovenske I Pravoslavne tradicije,NIGHT WOLVES MG,je nastao kao u svetu jedinstveno bratstvo.
Na ovom mestu NIGHT WOLVES MG Vam predstavlja neke aspekte naseg postojanja.
Ova poslanica je upucena onima,koje zanima Nas Svet I koji zele da nas kontaktiraju bez pomoci razlicitih vrsta prevodioca.
Mi smo otvoreni za dijaloge I dogovore cistog srca,sa ljudima otvorenog I slobodnog duha.
Nas veliki zahtev-ne treba da brine one,koji u motokulturu gledaju kao na mesto realizacije sopstvenih arogantnih I materijalnih podsticaja te prljavih I zlih ideja.
Provodeci vreme u stvaranju Naseg Sveta,mi ne vidimo smisao ulazenja u prazne I nepotrebne dijaloge.

Sa VELIKIM POSTOVANJEM prema nasoj BRACI I BLIZNJIMA
Tiho prema ostalih 99%.
PREDSEDNIK NIGHT WOLVES MG
PREDSEDNIK BAJKERSKE ASOCIJACIJE
HIRURG

-----------------------------------------------------------------

O NАMА

Mi smo NOĆNI VUKOVI. Naš klub, nastao krajem 80-tih na prostranstvima SSSR, bio je i ostaje prvi. On je stekao svetski ugled kao najveći, najjači i nezavisni KLUB SА RUSKIM IZGLEDOM I TRАDICIJOM. Motocikl je za nas simbol slobode, a naš Аmblem je simbol Sećanja, Vernosti i Časti. U svom životu Klub se oslanja na pravoslavne korene i poštuje istoriju svoje zemlje. Mi smo PRАVOSLАVCI i mi smo PАTRIOTE. Ponosimo se svojom besprekornom prošlošću. Nikada nismo trgovali svojim principima, nismo napuštali svoje prijatelje, nismo menjali svoje zastave za tuđinske. Mi odbacujemo sve pisane i nepisane ljudske zakone, usmerene na lišavanje čoveka njemu svojstvene iskonske Slobode, ali se trudimo da živimo po zakonima i zapovestima, koje su nam ostavili naši mudri Preci. Da li ćemo uspeti ili ne – nećemo suditi mi ili drugi ljudi. Takvi smo kakvi jesmo, uvek smo takvi, i nismo kao svi. Ne mešamo se u nama nepoznate oblasti, ne bavimo se tuđim poslovima, živimo svoj, nama dragocen život, i ne želimo da u njega puštamo one u kojima ne vidimo Brata ili Prijatelja. To je naš život. Da li je on ispravan ili nije – on je naš. Ponosimo se našim Аmblemom i Zastavom i radujemo se što rame uz rame stojimo sa svojom Braćom. NOĆNI VUKOVI su naša Porodica, godinama proveravana i u radostima i u teškoćama. Mi smo Bratstvo ljudi koji imaju istu filozofiju, koji žive sa istim principima i istim moralom. Čopor je naša stihija. Čopor je Vučja Snaga. Ne nosimo uzalud na sebi godinama naš Аmblem, koji nam niko neće oduzeti ni na ovom ni na onom svetu. Bez obzira na to što na nas lepe razne etikete i oznake, mi ne podržavamo nikakve šovinističke i ekstremne pokrete, ali čvrsto stojimo na svojoj građanskoj poziciji, koju se ne stidimo da izgovorimo u odgovarajućoj situaciji. Mi komuniciramo i družimo se sa drugim ljudima i nikad ne gledamo kod ljudi debljinu njihovog novčanika ili njihov socijalni status. Nama je važan Čovek i naša uzajamna duhovna podudarnost. Mi imamo mnogo Braće i Prijatelja i mi ih volimo i ne izdajemo. NOĆNI VUKOVI sebi nalaze Braću i Prijatelje, a ljudi koji imaju ista gledišta, sami nas nalaze. Sve je, ustvari, veoma jednostavno. Nama nije potrebna kvantitet, mi tražimo kvalitet. I nalazimo ga, uprkos preprekama, koje se na našem Putu isprečavaju kao demoni. Mi uvek otvoreno deklarišemo svoje principe, pa i u odnosu na ljude koji ne mogu postati NOĆNI VUKOVI. Spisak je kratak: narkoman, narkodiler, homoseksualac, čovek koji ima u sebi ideje zla ili satanizma. Oni nisu za naš put. Prilaziti nama iz materijalne koristi je besmisleno, utoliko pre, što je kod nas nema, jedino imamo Savest i Dug prema svom Bratstvu, prema svom Motoklubu. Naš profit – to je naš način života. Srećni smo, što je Sudbina spojila, po našem mišljenju, najbolje ljude. Nikada NOĆNI VUKOVI nikome nisu nametali svoj način života, svoje ciljeve i vrednosti. Sami mi smo, naravno, različiti. Razlikujemo se međusobno po uzrastu, materijalnom i socijalnom statusu, fizičkom izgledu, ali smo mi – Čopor, i kao što u divljem vučjem čoporu svako nalazi primenu svoje snage, svaki Vuk našeg Čopora nalazi primenu svojih sposobnosti, bilo da je talentovani bravar, ili vešti finansijski radnik. Mi smo jedan organizam, jedan čovek – sa rukama, glavom, srcem. U tome je naša Snaga. I mi ne sumnjamo da će naše jedinstveno Bratstvo, koje smo sami stvorili, postojati i onda kad na ovom Svetu nestane današnjih NOĆNIH VUKOVА. Mi vaspitavamo potomstvo, u čije ćemo pouzdane ruke predati celo naše nataloženo i teško stečeno iskustvo. Bog je uz nas!

(читај мање)
Врста приватности:
Отворена: Сав садржај је јаван.

Новости

Вести:
ISTORIJA NIGHT WOLVES MG

Nema potrebe po enumeriranju istorijskih kataklizama, koja se odvijala u nasoj drzavi, posto su svima dobro poznate, moto kulturi bilo je nemoguce obstati u vremenima navedenima gore.
... od godine 1983-prvi nezakoniti rock koncerti zabranjeni sa strane drzavnih organa su se dogadjala. Ljudi iz svih djelova USSR, zvani "lubers" su posecivali Moskvu, kako bi razbili rock-kulturu, koja je bila "anti-sovjetska" u to vreme. Slijedili su masovni izgredi a u pomoc jim je bila i tadasnja policija kojima je upravljala tadasnja vlada. Tacno, u to vreme, prototip Night Wolves je bio ostvaren, ljudi na motorima, sinonim za moc, branitelji muzicara. Jako puno zanimljivog,moglo bi se reci za ta vremena, ali ova stranica bi bila svu tu pricu premalena.

1988 - Posle težke prirodne selekcije, od koje je ostala samo jos grupa ljudi,kultivirali i uzgajali su filozofiju o coveku i o slobodi, simbol za slobodu je bio motor.

1989 – 31 maja, je ustanovljen prvi Motoclub u Rusiji Night Wolves MC sa svojim lastnim emblemom in zastavom. Organizacija nije mogla da se upise u registar posto je bilo to za ta vremena nemoguce.

1992-1994 - Prvi rock klub u Rusiji "Sexton" je bio ostvaren ciji je vlastnik Motoclub Night Wolves. Upravo tu su se odrzavali rock koncerti domacih rock bendova. Klub je nastao da bude mjesto kulta. Razni drugi klubovi poceli su da se pojavljuju po celom USSR kako bi kopirali Sexton

1994 - Motoclub Night Wolves organizuje prvi moto party, koji se odrzavao u zapustenim industrijskim hangarima blizu Moskve, u okruzju Dolgoprudny. Prvi, organizovani moto party sastojao je iz 140 moticikala. 200 ljudi je posetilo prvi moto party zatvorenog tipa.

1995 - Motoclub Night Wolves ostvara lastni "tatoo-Center" i organizuje prvi u Rusiji medjunarodni tatoo skup , u kojem su ucestvovali najbolji inostrani i domaci tatto majstori.
1995 - Motoclub Night Wolves otvara motowear i sportswear koji je je i danas dobro poznat po celom svetu pod imenom Wolfwear. .

1995 - Motoclub Night Wolves ostvara moto - mehanicku i moto - tuning grupu poznatu pod imenom "Wolf inzeniring". Radovi majstora "W. E." su jako dobro poznati u bivsoj USSR a i po celom svetu.

1995 -Motoclub Night Wolves uspesno se registruje kao motoklub i upisuje se u registar Biker Association Rusije.

1995 - Motoclub Night Wolves, predstavio je prvi legalni medjunarodni moto skup. Tri dana je trajalo, non stop muzika i slavlje. Motoristi iz mnogih zemalja sirom sveta dosli su. Preko 5000 motorista došli su da izkažu čast.

1996,1997,1998, 1999 - II., III., IV., Desavali su se godisnji moto skupovi koji su nastajali da budu svetski moto skupovi.

1997 - Motoclub Night Wolves ustvarili su lastnu pozornicu koja temelji na kaskaderima, laser-showovima i pirotehnickim programima. Prvi koncert odrzan je u isto vreme kad je Moskva slavila 850 godina. Prezentacija prvog showa zvala se "The Night of Reviving Legends".

1997-1999 - Ustvaranje filmova, namenjenih za bike-show i Moto-Kulturu u Rusiji.

1999 - Novi model modernog motocikla je predstavljen sa imenom "WOLF", koji je bio predstavljen na III medjunarodnoj razstavi "Motorcycles and Scooters" u Moskvi. Ideja motocikla je bila od Night Wolf MG a ostvarivanje projekta je bila napravljena u saradnji sa Irbitsky Motor Factory-IMZ Trademark "URAL".

1999 - Otvaranje medjunarodnog Bike-Center u Moskvi , kojeg su ostvarili sa vlastitim sredstvima motokluba. Bike-Center je bio osnovan da bi se razlicite potrebe Night Wolves MG mogle poceti osnivati.

2000 - Motoclub Night Wolves je sudjelovala u snovanju ideje i izgradnji motocikla za posebne primere za ministarstvo za vanredno stanje Rusije. Eksperimentalni motocikl bio je predstavljen ministarstvu M.E.S. Sergey-u Shojgu-u koji je ocenio motor odlicnim.

2001 - Ustanavlja se Team WOLF RACING Motoclub. Grupa je specializirana na podrucju off-road, avto-moto rally, enduro... . Do danasnjeg dana Team WOLF RACING sudjeluje u izvajanju i organizaciji Prvenstvo i Pokal Rusije, kao i u medjunarodnim takmicenjima. Ucestvuju i na raznim drugim sportskim dogadjajima.

2001 - Otvaranje novog kluba "Sexton" na podrucju Bike Centra, u cast legendarnog "Sexton" Moskva.

2002 - Prilikom VI International-show-a, ukljucuje se i scenario "Mad Max"Show, kojeg je Motoclub Night Wolves pripremao dvije godine. 50 000 osoba posetilo je VI. Bike Show.

2003 - U vreme 300-te godisnjice grada Sankt-Peterburg, Motoclub Night Wolves MG nastavio je sa svojim tradicionalnim VII Moscows Bike-Show i Mad Max Show ali po prvi put u drugom okruzju. 30.000 osoba iz celog sveta doslo je na Bike-Show..

2003 - Ustanovi se "RUSSIAN VERSTA" sa pravilima "1000 Ruskih Versta - za 14h 23 min. To je namenjeno kao opomena motoristima na duge puteve..

2004 - VIII. Medjunarodni Bike-week. Po prvi put Bike-Show odrzavao se u Moskvi na dva mesta istovremeno sa Mad Max Show-om u Bike-Centru,i na podrucju blizu sport-kompleks "Krilatskoje" sa tradicionalnim uzivo show-om..

2004 - VI. medjunarodna tatoo-konvencija, koja je pocela u Rigi, Latvija, umesto u Moskvi, Rusija.

2005 - IX. Medjunarodni moto-show desavao se u Kaliningradu, od 1-3 julija 2005 i bio je namenjen 750-oj godisnjici grada Kaliningrad. IX. moto-show pouzrucio je veliki odaziv ucesnika i posetilaca. Preko 200.000 je bilo nabrojano. Moto-show je dobio paznju raznih medijskih kuca, internet.... bas na dan kad se uprizoravao Mad Max Show sakupilo se 100.000 gledalaca.

2006 - X. Medjunarodna moto-show godisnjica odrzavala se u Kaliningradu, Rusija 4 - 6. avgust, 2006. Vrhunac je bio tradicionalni "MAD MAX SHOW", koji je kroz vreme postajao jos spektakularniji. 30.000 gledalaca bilo je registrovanih.Bike-Show je imao i nastavak. 6 avgusta motoristi-ucesnici,otisli su sa Mad Max ucesnicima na odmaraliste Baltskog mora-Svetlogorsk gdje su preziveli jos dva dana.

1994-2007 - Desavaju se godisnje fure na razlicita mesta i razlicite daljine. S vremenom pojavljuju se: "HOT RUN", "BIKE SHOW RUN", "RUN TO 31", drugi.....

2007 - Postavlja se temelj za moto putnike - Bike Post.

2007-2008 - XI. i XII. Medjunarodni moto-show pokazuju da je to nastalo da bude globalni moto spektakl poznatim po celom svetu.

2009 - XIII. mednarodni bike-show odrzavao se u Ruskom mestu slave, mesto-junaka Sevastopol. 5.000 motocikala, 50 000 gledalaca. Dogadjaj bio je omogucen i sa strane ruske crnomorske mornarice, vlade Sevastopol, Ruske vlade i blagoslovom ruske pravoslavne cerkve, Kirill.

1998-2009 - Fundacija Night Wolves' se razsirila na poddivizije na 33 regije Rusije i Belorusije, Ukrajine, Latvija, Makedonija, Srbija, Nemčija.

Trenutno Night Wolves MC je poznat po celom svjetu kao Ruski Club sa svojim lastnim načelima, karakterom in istorijom.

Последњи изменио Јасна дана Sat Mar 26, 2011 10:00 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
http://srbija.goodearths.com/forum.htm
sneza
Заслужни члан
Заслужни члан

Female
Број порука : 917
Бодова : 1547

ПорукаНаслов: Re: Noćni vukovi   Sat Mar 26, 2011 10:46 am

scratch nista mi nije jasno scratch
Question Exclamation Question Exclamation Question Exclamation Question Exclamation Question Exclamation
Назад на врх Go down
Јасна
модератор
модератор

Female

ПорукаНаслов: Re: Noćni vukovi   Sat Mar 26, 2011 9:58 pm

И..хи, хи...па шта ти пиле није јасно...ево још....због појашњења!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ово су Путин и Хирург председник бајкерске асоцијације - NIGHT WOLVES MG .
( НОЋНИ ВУКОВИ- СССР) - члан је и Путин!!!

А ово је Alexander Zaldostanov - Хирург - председник и наш бајкер! на Мото скупу у Нишу!!!

А ови наши у Београду које је позвао да дођу и седе са њим у ВИП ложи поред њега су његови пријатељи из Ниша исто чланови огранка Ноћних вукова у Србији једна од 33 дивизије!!! Поред њега је Горан Јовановић Фонза!!! Велики пријатељ из Ниша уначе инвалид изгубио ногу у рату у Вуковару....а возио мотор до Москве на мото скуп на коме је било 200.000 људи!!!!
На челу колоне Путин и Фонза!!!

Поштовање!!!

А оно је био манифест њихове организације!!!

Назад на врх Go down
sneza
Заслужни члан
Заслужни члан

Female
Број порука : 917
Бодова : 1547

ПорукаНаслов: Re: Noćni vukovi   Sat Mar 26, 2011 10:20 pm

Nije mi jasno odakle ti sve ovo Exclamation Question Exclamation Question Exclamation Question
Nemoguce da si bila u KGB a da ja to nisam znala scratch srpski

Al je dooobar ovaj Putin.... Cool
Назад на врх Go down
Јасна
модератор
модератор

Female

ПорукаНаслов: Re: Noćni vukovi   Sat Mar 26, 2011 10:29 pm

Е мое Sneža, что было в КГБ? Я!

In The Ukraine They Even Put Up Monuments тo Bikers!
Назад на врх Go down
Јасна
модератор
модератор

Female

ПорукаНаслов: Re: Noćni vukovi   Sat Mar 26, 2011 11:56 pm

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Назад на врх Go down
Јасна
модератор
модератор

Female

ПорукаНаслов: Re: Noćni vukovi   Tue Mar 29, 2011 10:31 pm

Назад на врх Go down
Јасна
модератор
модератор

Female

ПорукаНаслов: Re: Noćni vukovi   Thu Jul 07, 2011 10:12 pm

Evo vam nešto novo....najzad braćo pravoslavna i sestre! Sajt!
Србија

НВ СРБИЈА - нигхтволвесмгсрб@иахоо.цом
сајту: хттп://ввв.нигхтволвес.рс
Назад на врх Go down
Јасна
модератор
модератор

Female

ПорукаНаслов: Re: Noćni vukovi   Thu Jul 07, 2011 10:13 pm

Evo vam nešto novo....najzad pravoslavna braćo i setre pravoslavna! Sajt! Kucajte.... NIGHT WOLVES SERBIA......

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Назад на врх Go down
Јасна
модератор
модератор

Female

ПорукаНаслов: Re: Noćni vukovi   Thu Jul 07, 2011 10:45 pm

I još ponešto.....pogledajte šta je precrtano tj. zabranjeno....

Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Noćni vukovi   

Назад на врх Go down

Noćni vukovi
Погледај предходну тему Погледај следећу тему Назад на врх 
Страна 1 of 1